Hakkımızda

15 Yılı aşkın süredir Mersinde faaliyet göstermekte olan Ortadoğu Bilgi Yönetim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Ltd. Şti. deneyimli ve her biri kendi alanında uzman ekibi ile belgelendirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

ortadoğu danışmanlık

Eğitim Uzmanlarımız ve Danışmanlarımız, konularında her türlü eğitimi almış, danışmanlık hizmetlerini verebilecek yeterlilikte olup Auditor/ Lead Auditor (Denetçi / Baş Denetçi) belgesine sahiptirler. İç ve Dış Ticaret Unvanlı bir kuruluş olan Ortadoğu Ltd. tüm sektörlere açık bir şirket olup, aşağıdaki konularda müşterilerinin yönetim sistemlerinin güvenilir bir şekilde temini konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Ortadoğu Bilgi Yönetim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Ltd. Şti. misyonu; Hedef müşteri kitlesi ve sosyal paydaşlarına yönelik iletişim stratejilerini belirleyerek; kişilerin mesleki yeterliliklerinin, ulusal yeterliliklere göre ölçülmesi, değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi faaliyetlerini yürütmektir.

Vizyonumuz

Ortadoğu Bilgi Yönetim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Ltd. Şti. vizyonu; Ülke geneli ve global çapta üretim ve hizmet veren kuruluşlar başta olmak üzere; çalışanların belgelendirilme faaliyetlerini gerçekleştirmek ve kaliteli işgücüne katkı sağlamaktır.

Kalite tesadüf değildir

Kuruluşumuz "kalitenin tesadüf değildir" temel ilkesini benimsemiş, 15 yılı aşkın deneyimi ile mükemmeliyetçi ve sonuç odaklı hizmet anlayışı sayesinde bir çok işletmeyi belgelendirmenin gurunu yaşamaktadır. İşletme ve markanıza değer veriyorsanız, bizimle iletişime geçerek sizin için en uygun planlamayı yapmamıza yardımcı olun.